Pobieranie


Co to takiego ta wtyczka zrzuta?


Wtyczka zrzuta jest łatwą w użyciu wtyczką do przeglądarki internetowej Firefox, która pozwoli Wam jednym kliknięciem myszki, ściągnąć interesujące Was filmy czy utwory zamieszczone na jakże popularnej stronie youtube.com, na swój komputer. Pod każdym materiałem na youtube.com wtyczka dodaje małe linki, pozwalające pobrać go w różnych formatach, takich jak: 3GP, MP4 HD (High Definition), MP4 High Quality and FLV. Jest to najprostsza oraz najwygodniejsza wtyczka dostępna w Internecie.

Kliknij przycisk download po lewej stronie i ciesz się swoją nową wtyczką ;-)


Używanie:


Korzystanie z naszej wtyczki jest niezmiernie proste oraz intuicyjne. Kiedy wtyczka jest już zainstalowana, wyłącznie jeden klik myszką dzieli Was od pobrania danego materiału na własny komputer. W celu ściągnięcia danego materiału należy odwiedzić stronę youtube.com i kliknąć na link MP4/FLV/3GP pojawiający się pod każdym materiałem (filmem, piosenką, itp.)

Po ściągnięciu materiału na swój komputer, możesz go dowoli oglądać bądź przesłuchiwać oraz przerabiać na inne interesujące Cię formaty, w celu chociażby zgrania materiału na telefon komórkowy. Aby oglądać materiały na swoim komputerze potrzebujesz jedynie odtwarzać zdolny odtwarzać pliki w rozszerzeniach (mp4, 3gp czy flv, w zależności, w którym formacie ściągniesz plik).

Jeżeli nie posiadasz takiego programu, możesz go swobodnie ściągnąć z podanych niżej linków:

VLC Media Player
QuickTime
Adobe Media Player

Ściąganie z wrzuty, ściąganie z youtuba, ściąganie z dailymotion, pobieranie z metacafe, ściąganie z rapidshare | © 2012 by zrzuta

Serwis Zrzuta.pl jedynie generuje linki do plików dostępnych w serwisach wrzuta.pl, YouTube.com oraz rapidshare.com, kontakt: zrzuta[at]zrzuta.pl